logo
03.11.2023
Rekrutacja 2023/2024
Wolne miejsca
 

OFERTA

Opłata miesięcznego czesnego zapewnia państwa dziecku:

  • opiekę od pn. do pt. w godz. od 6.30 do 18.00 (BEZ PRZERWY WAKACYJNEJ)
  • gimnastyka ogólnorozwojową, profilaktykę wad postawy 
  • zajęcia ruchu rozwijającego W.Sherborn
  • zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w oparciu o autorski roczny plan pracy
  • zajęcia z chustą klanzy
  • ćwiczenia sensoryczne, ogólnorozwojowe i równoważne na piankach
  • codzienne spacery i zabawy na świeżym powietrzu jeśli pozwala na to pogoda

Najważniejsze dla nas jest rozwijanie zainteresowań dzieci, organizowanie im ciekawych zabaw dydaktycznych manualnych i twórczych, wyrabianie nawyków higienicznych i bezpiecznej zabawy oraz uczenie dzieci funkcjonowania w grupie. Bardzo małe grupy to kameralna, wręcz domowa atmosfera i możliwość skupienia się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka

Organizację w żłobku określa Ramowy Plan Dnia i Tygodniowy Rozkład Zajęć z uwzględnieniem potrzeb psychofizycznych dziecka oraz oczekiwań rodziców.

Dla dzieci poniżej 1 roku życia plan dnia jest dostosowany indywidualnie w zależności od potrzeb dziecka i sugestji rodziców.

Proponujemy również:

Zajęcia dodatkowe: rytmika dla smyka, sensoplastyka,angielski,dogoterapia, logorytmika

Wyżywienie: Smaczne i zdrowe posiłki oparte o zasady kuchni pięciu przemian zapewnia firma cateringowa WERANDA SMAKÓW.Menu układane przez biotechnologa - doradcę żywieniowego zawiera produkty wysokiej jakości, krajowe, sezonowe.Posiłki przygotowywane są z produktów ekologicznych, produktów określanych jako BIO oraz zdrowych pozyskiwanych również od regionalnych dostawców, specjalistycznych hurtowni, bądź przetworów własnych. Firma pod stałym nadzorem Sanepidu. Współpracuje z portalem www.zdrowyprzedszkolak.com  Bez zgody rodziców nie częstujemy dzieci słodyczami nawet okazjonalnie!