logo
 

O NAS


Nadzór nad żłobkiem sprawuje

Urząd Miejski Wrocławia Departament Spraw Społecznych Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych 50-032 Wrocław, ul.Gabrieli Zapolskiej 4

tel.717777760, tel/fax.717777994

nr wpisu do rejestru 62 z dnia 09.04.2013

 

TĘCZOWY ZAKĄTEK to świetne miejsce dla Twojego dziecka! Działamy od 2008 roku. Dla nas Twoje dziecko jest najważniejsze. Jeśli Twoje dziecko szuka kontaktu z rówieśnikami, Jeśli uważasz, że niania jest zbyt droga, Jeśli boisz się zostawić swoje dziecko w domu z obcą i/lub niedoświadczoną osobą, a jednocześnie chcesz, aby Twoje dziecko traktowano indywidualnie, Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko spędzało czas twórczo, a przy tym wesoło, przyprowadź je do nas!         

przyjmujemy dzieci do trzech grup: I od 20 tyg. życia do roku, II od 1 do 1,5 lat oraz III od 1,5 do 3 lat

Praca opiekuńczo-wychowawcza prowadzona jest na podstawie autorskiego rocznego planu pracy. Skupiamy się na rozwijaniu zainteresowań dzieci, organizowaniu zabaw dydaktycznych i manualnych, wyrabianiu nawyków higienicznych i bezpiecznej zabawy oraz uczeniu dzieci funkcjonowania w grupie poprzez kontakt z rówieśnikami.

Organizację pracy w żłobku określa ramowy plan dnia z uwzględnieniem potrzeb psychofizycznych dziecka oraz oczekiwań rodziców. Dla dzieci poniżej pierwszego roku życia plan dnia jest dostosowany indywidualnie w zależności od potrzeb dziecka i sugestii rodziców.

Dziećmi na co dzień opiekują się: opiekunka dziecięca, fizjoterapeutka, pedagodzy oraz pielęgniarka. Jesteśmy również w stałym kontakcie z poradnią logopedyczną i pedagogiczno - psychologiczną.

 Jesteśmy też na